Promocija štampanog izdanja „Koraka biblioteke” u sali Čitališta Narodne biblioteke Užice

U četvrtak  25. 11. 2021. godine u 10 sati u sali Čitališta održan je sastanak Podružnice bibliotekarskog društva za Zlatiborski okrug na kom je promovisano štampano izdanje časopisa „Koraka biblioteke”. O časopisu, uređivačkoj politici, saradnji sa autorima i istraženim temama  je govorila Dragoslava Rodaljević, glavni i odgovrni urednik.
              Štampanje prethodnih brojeva i elektronsko i štampano izdanje šestog broja sufinansiralo je Ministarstvo kulture i infoirmisanja Republike Srbije kroz projekat Koraka biblioteke odobren u 2021. godini.