Промоција штампаног издања „Корака библиотеке” у сали Читалишта Народне библиотеке Ужице

У четвртак  25. 11. 2021. године у 10 сати у сали Читалишта одржан је састанак Подружнице библиотекарског друштва за Златиборски округ на ком је промовисано штампано издање часописа „Корака библиотеке”. О часопису, уређивачкој политици, сарадњи са ауторима и истраженим темама  је говорила Драгослава Родаљевић, главни и одговрни уредник.
              Штампање претходних бројева и електронско и штампано издање шестог броја суфинансирало је Министарство културе и инфоирмисања Републике Србије кроз пројекат Корака библиотеке одобрен у 2021. години.